Ubytovací služby

Potřebujete reprezentativní ubytování pro významného hosta nebo dlouhodobé ubytování pro zahraniční vědce?

V našich zařízeních poskytujeme ubytovací a gastronomické služby včetně konferenčního servisu a doprovodných programů. Každoročně uvítáme okolo 3000 akademických hostů.

Krátkodobé ubytování

Nabízíme možnost krátkodobého ubytování v hotelových pojojích vyšší kvality. Nabízíme také reprezentativní pokoje pro významné vědecké návštěvy a náročné účastníky kongresů. Krátkodobé ubytování hotelového typy poskytují:

Konferenční centrum AV ČR – Zámek Liblice ****

Pohled z parku na budovu zámku Liblice za slunného dneZámek Liblice je stylový zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Disponuje pokoji zařízenými historickým nábytkem, pestrou paletou gastronomických služeb a špičkově vybavenými konferenčními prostory.

V hotelu je k dispozici 53 pokojů s celkovou ubytovací kapacitou 118 lůžek.

Liblice 61, 277 32 Liblicewww.zamek-liblice.cz + 420 315 632 111


Vila Lanna

Pohled na Vilu Lanna za slunného dneVila Lanna v blízkosti Pražského hradu a Stromovky je ideálním místem pro krátkodobé ubytování v Praze. Památkově chráněná vila je postavena v novorenesančním slohu. Pokoje jsou zařízeny dobovým nábytkem. Hotel nabízí 24 pokojů s kapacitou 34 lůžek.

Zámecký hotel Třešť ***

Noční pohled z parku na Zámecký hotel TřešťZámecký hotel Třešť s rozsáhlým parkem je skvělým místem pro rodinné a romantické pobyty. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti kraje Vysočina, pouhých 20 minut jízdy od Jihlavy a přibližně 15 minut od Telče.

Hotel disponuje 59 pokoji s celkovou ubytovací kapacitou 105 lůžek. 1 pokoj je přizpůsoben pro vozíčkáře, 28 pokojů je s bezbariérovým přístupem.

Hotel v současnosti prochází rozsáhlou rekonstrukcí, která bude ukončena v dubnu 2022.

 

Dlouhodobé ubytování

Pro zahraniční pracovníky a odborníky na delších pracovních cestách nabízíme v našich zařízeních dlouhodobé ubytování hotelového typu za příznivé ceny. Služby poskytují: 

Hotel Mazanka

Pohled na Hotel Mazanka od paty budovyHotel Mazanka slouží pro ubytování zahraničních vědců, hostů Akademie věd ČR a jako ubytovací zařízení pracovníků Akademie věd ČR. Hotel Mazanka poskytuje zejména dlouhodobé pobyty, v případě volné kapacity i krátkodobé.

Hotel nabízí 81 pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek.

Penzion Marna

Pohled na Penzion Marna z ulicePenzion Marna se využívá ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování domácích a zahraničních hostů Akademie věd ČR. Umístěn je v klidném prostředí pražské Bubenče.

Hotel nabízí 8 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá.

Více informací o našich ubytovacích možnostech naleznete na stránce Naše zařízení.

Zaměstnancům AV ČR jsou naše zařízení k dispozici i pro soukromé pobyty se slevou 30 %.

Kontakt pro konferenční a ubytovací služby

Ľubomír Martinický
ředitel Divize konferenčních a hotelových zařízení
+420 221 403 432