Zahlavi

Výběrová řízení

11. 04. 2023
Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Výzkumný a vývojový pracovník/ce do Oddělení biomateriálů a bioanalogických systémů.

Výzkumný a vývojový pracovník/ce se specializací biolog/biochemik
Téma: 3D Biotisk a Biomateriály pro tkáňové inženýrství

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v.v.i., Heyrovského nám. 2, Praha 6, vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1992 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a Stanov AV ČR výběrové řízení na pozici Výzkumný a vývojový pracovník/ce do Oddělení biomateriálů a bioanalogických systémů, se specializací biolog/biochemik.

Požadujeme:

Dosažené VŠ vzdělání v oborech buněčné biologie, molekulární biologie nebo biochemie na úrovni Ph.D. či ekvivalentu

Zkušenosti v oblasti interakce biomateriálů (např: hydrogelů) s živými buňkami Schopnost plánovat, provádět a vyhodnocovat buněčné experimenty s pomocí těchto metod: stanovení metabolické aktivity buněk, konfokální mikroskopie, barvení buněk v 3D prostředí, RT-PCR, zkušenosti s histologií tkání (biomateriálů) výhodou

Ochotu rozvíjet své znalosti v biomateriálových, biochemických a biologických disciplínách

Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost tvůrčí práce

Aktivní znalost anglického jazyka (porozumění protokolům, odborným článkům, komunikace), zahraniční stáže vítány

Publikační aktivitu

Náplň práce: podrobnosti o náplni práce sdělí Ing. Jana Dvořáková, Ph.D., e-mail dvorakova@imc.cas.cz, tel: 296 809 206

Nabízíme:

Práci v zajímavém prostředí výzkumného ústavu na plný, popř. zkrácený úvazek (vhodnou i pro absolventy)

Příspěvek na stravování a vlastní stravovací zařízení v budově

5 týdnů dovolené

Vzdělávání v oboru

Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní kartu)

Dětskou skupinu pro děti ve věku 2-5 let

Flexibilní začátek a konec pracovní doby

Dotované jazykové kurzy pořádané Akademií věd ČR

Práci v přátelském mezinárodním kolektivu

Možnost využití školicího a rekreačního zařízení a další benefity

Nástup:  od 1. 7. 2023 nebo dohodou

Uzávěrka přihlášek:  15. 6. 2023

Váš strukturovaný životopis s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici a motivační dopis dokládající, čím Vás nabízená pozice oslovila a seznam publikací či jiných výsledků výzkumu zasílejte paní Valešové na e-mail: valesova@umch.cz (personální oddělení tel. 296 809 385).


Uzávěrka přihlášek: 15. 06. 2023

Dovolujeme si Vás informovat, že zasláním odpovědi na inzerát poskytujete příslušnému správci své osobní údaje, a to za účelem realizace výběrového řízení a uzavření pracovní smlouvy nebo dohody (DPP, DPČ) ohledně Vámi vybrané pozice. Toto zpracování Vašich osobních údajů bude prováděno na právním základě splnění smlouvy dle 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze v nezbytném rozsahu a pouze po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici. Zpracování Vašich osobních údajů bude dostatečně zabezpečeno, Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu předávány třetím osobám. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás informujeme, že máte právo (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku proti zpracování a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.