03. 01. 2023

Univerzita Adama Mickiewicze, Poznaň, Polsko, spolu s národní sítí ESP a pobočkou SURE – Central Europe si Vás dovolují pozvat k účasti na 7. vědeckém sympoziu „Ekosystémové služby v transdisciplinárním přístupu“ – ECOSERV 2023.

Symposium, pod záštitou ESP, připravené ve spolupráci se Společností pro městskou ekologii (SURE), je otevřeno pro různé publikum, včetně akademiků, odborníků, politiků a podniků. ECOSERV 2023 si klade za cíl spojit výzkum, nápady, koncepty a zkušenosti a poskytuje fórum pro diskusi o výzkumu a prezentaci různých úhlů pohledu na mapování, hodnocení a implementaci ekosystémových služeb.

Datum:

Konference se bude konat 14. – 16. září 2023 v polské Poznani. Vítají se prezentace zaměřené na ekosystémové služby všech typů ekosystémů, včetně dat, indikátorů, balíčků, synergií, kompromisů a implementací.

Registrace:

Registrace a výzva k předkládání abstraktů na sympozium budou otevřeny v únoru 2023. Podrobnější informace naleznete již brzy na webových stránkách: www.ecoservpol.amu.edu.pl/en

 

Foto: Pixabay

Zasílání aktualit OMS

Přihlásit se k odběru aktualit