Partneři

Partneři

aroyal.png

A - ROYAL Service s. r. o.

Hlavní náplní činnosti firmy A-ROYAL Service s.r.o. je zajišťování fyzické ostrahy majetku a osob, recepční služby, přeprava finančních hotovostí, případně realizace jiných činností.

a-royal.cz

 

zeiss.png

CARL ZEISS, spol. s r. o.

Carl Zeiss je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky, optoelektroniky a měřicí techniky s celosvětovou působností. Společnosti nabízí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky, mikroskopie a biomedicíny, systémová řešení pro polovodiče, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další.

zeiss.cz

 

CellBest s.r.o.

CellBest s.r.o.

Společnost CellBest s.r.o. vznikla v roce 2010 za účelem poskytování poradenských, konzultačních služeb a obchodních činností v oblasti telekomunikací, informačních technologií a zpracování dat.

cellbest.biz

 

ČEPRO, a.s.

ČEPRO, a.s.

Společnost ČEPRO zajišťuje přepravu, skladování a prodej ropných produktů. Od roku 2020 je firma součástí Asociace infrastruktury České republiky. V rámci kritické infrastruktury hraje ČEPRO zásadní roli jako ochránce zásob státních hmotných rezerv a udržuje stabilitu českého trhu s pohonnými hmotami. V rámci maloobchodu provozuje síť vlastních čerpacích stanic pod obchodním názvem EuroOil. ČEPRO nabízí vysokou kvalitu pohonných hmot, dynamicky rozšiřuje nabídku alternativních paliv a zajímá se o udržitelný rozvoj v oblasti celého petrochemického průmyslu.

ceproas.cz

 

fosfa.pngFosfa, a.s.

Fosfa cíleně buduje vlastní firemní kulturu, inspirovanou důmyslným Baťovým systémem řízení. Jde o největšího zpracovatele žlutého fosforu v Evropě, českého výrobce fosforečných aditiv, detergentů, hnojiv atd. Fosfa je moderní, exportně orientovaná společnost s mnohaletou tradicí. Avšak teprve novodobá historie lemovaná jasnou strategií, cílevědomou prací, vlastním vzděláváním a nekompromisní orientací na morální hodnoty: úcta, důvěra, respekt a disciplína zajišťuje Fosfě postupný a stabilní vzestup na současnou úroveň firmy světové třídy, což vedle AAA ocenění Czechia stability rating dokládá mj. také získané prestižní hodnocení Top Rating od globálně uznávané společnosti Dun & Bradstreet.

fosfa.cz

 

galerie-praha-logo-galerie-kodl.pngGalerie KODL

Galerie Kodl je aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Mezi její hlavní priority patří vysoká garance prodávaných uměleckých děl a profesionální přístup, který zajišťuje jako čtvrtý nejmladší z rodinné generace PhDr. Martin Kodl, absolvent Univerzity Karlovy a soudní znalec se specializací na české malířství 19. a 20. století.

galeriekodl.cz

 

katchem.pngKatchem, spol. s r. o.

Katchem spol. s r. o. je inovativní společnost s velkým výzkumným potenciálem, který je zaměřen především na oblast boranové chemie. Produkce společnosti  zahrnuje více než 200 boranových produktů. Na základě vlastního výzkumu vyvíjí nové výrobní technologie látek, které mají široké využití v různých oborech, např. chemický, elektrochemický a energetický průmysl. Významnou oblastí výzkumu a vývoje jsou přípravky pro léčbu rakoviny pomocí neutronové záchytové terapie. Společnost se z velké části věnuje syntéze těchto látek na míru, zejména pro univerzitní a výzkumné laboratoře po celém světě. Laboratoře Katchemu se nacházejí v Kralupech nad Vltavou. Společnost dále vyrábí iniciátor pro aniontovou polymeraci a kopolymeraci laktamů - DILACTAMATE-Katchem.

katchem.cz

 

siemens.pngSiemens, s. r. o.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Se svými 9 200 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, výrobky a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví.

siemens.cz

 

termo.pngTERMO + holding, a.s.

Dynamická stavebně obchodní společnost má dvacetileté zkušenosti na českém trhu. Hlavním zaměřením společnosti TERMO + holding, a.s., jsou komplexní regenerace bytových zděných, panelových i historických domů zahrnující projekční a inženýrskou činnost, technický vývoj, kontrolu kvality a finanční poradenství.

termoholding.cz

 

TOTAL SERVICE a.s.TOTAL SERVICE a.s.

Se dlouhodobě soustředí především na komplexní dodávky infrastrukturních projektů, nicméně opravdovou specializací je poskytování profesionálních služeb v oblasti správy infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a státních organizací. Zaměřuje se na rozvoj kvalifikace svých specialistů a nabídku inovativních ICT řešení pro zákazníky.

totalservice.cz

 

TRUMF sanace s.r.o.TRUMF sanace s.r.o.

TRUMF sanace s.r.o. je významný český výrobce a distributor stavební chemie se specializací na sanace vlhkého zdiva, s působností zejména na českém a slovenském, ale i širším středoevropském  trhu. Spolu s výrobou dalších produktů pro odvlhčení zdiva (prodyšný omítkový systém, hydroizolační materiály pro zakládání a opravy spodní stavby, hydrofobní nátěry apod.)  se zaměřujeme zejména na oblast krémové injektáže zdiva proti vzlínající vlhkosti.

Vzhledem k široké osvětě, instruktážní podpoře, cenové dostupnosti Systému AquaStop Cream® a zároveň neustálému zdokonalování jeho aplikačních postupů, jsme umožnili využití tohoto systému odvlhčení zdiva nejen profesionálním stavebním firmám, ale iniciovali jsme i masívní rozšíření použití tohoto systému tzv. svépomocí. V praxi to znamená, že poskytujeme ucelený program a kompletní servis (včetně bezplatného odborného poradenství) nejen pro aplikační firmy, ale i pro koncové zákazníky, aby si mohli sami zhotovit vysoce kvalitní, funkční a zároveň cenově dostupnou dodatečnou hydroizolaci svých nemovitostí s garancí funkčnosti min. 30 let.

www.injektaz.cz