Partneři

Partneři

letuska.pngASIANA, spol. s r. o.

Je firma zabývající se prodejem letenek a poskytováním cestovatelského servisu individuálním cestovatelům i korporátní klientele. Na portálu Letuska.cz, který společnost Asiana provozuje již řadu let, si zákazníci rezervují letenky a objednávají služby spojené s cestováním po celém světě.

Více informací o této společnosti na www.asiana.cz

 

aroyal.pngA - ROYAL Service s. r. o.

Hlavní náplní činnosti firmy A-ROYAL Service s.r.o. je zajišťování fyzické ostrahy majetku a osob, recepční služby, přeprava finančních hotovostí, případně realizace jiných činností.

Více informací o této společnosti na www.a-royal.cz

 

BAYER_LOGO_.pngBayer s. r. o.

Bayer je globální společnost s hlavní působností v oblasti péče o zdraví a v zemědělství. Produkty a služby společnosti jsou vytvářeny tak, aby sloužily lidem a zlepšovaly kvalitu jejich života. Bayer si zároveň klade za cíl tvořit hodnoty prostřednictvím inovací a růstu. Společnost Bayer se zavazuje k dodržování zásad trvale udržitelného rozvoje, sociálních a etických hodnot.

Více informací o této společnosti na www.bayer.cz

 

zeiss.pngCARL ZEISS, spol. s r. o.

Carl Zeiss je vedoucí mezinárodní skupinou společností v oboru optiky, optoelektroniky a měřicí techniky s celosvětovou působností. Společnosti nabízí výrobky a služby z oboru zdravotnické techniky, mikroskopie a biomedicíny, systémová řešení pro polovodiče, automotivní a mechanické strojírenství stejně tak jako vysoce kvalitní spotřební zboží, kterým jsou objektivy ke kamerám a fotopřístrojům, dalekohledy a další.

Více informací o této společnosti na www.zeiss.cz

 

ders.pngDERS, s. r. o.

Jde o ryze českou společnost s více než desetiletou tradicí v oboru IT. Zabývá se vývojem a poskytováním software, systémovou integrací, poradenskou činností, zpracováním dat a aplikací statistických metod. Dlouhodobě spolupracuje především s vědecko-výzkumnými institucemi a organizacemi veřejné správy.

Více informací o této společnosti na www.ders.cz

 

eon-logo.pngE.ON

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největší soukromý poskytovatel energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje elektřinou v jižních Čechách a na jižní Moravě 1,2 milionu zákazníků a tím má podíl na trhu ca. 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 7,5%.

Více informací o této společnosti na www.eon.cz

 

fosfa.pngFosfa, a.s.

Fosfa cíleně buduje vlastní firemní kulturu, inspirovanou důmyslným Baťovým systémem řízení. Jde o největšího zpracovatele žlutého fosforu v Evropě, českého výrobce fosforečných aditiv, detergentů, hnojiv atd. Fosfa je moderní, exportně orientovaná společnost s mnohaletou tradicí. Avšak teprve novodobá historie lemovaná jasnou strategií, cílevědomou prací, vlastním vzděláváním a nekompromisní orientací na morální hodnoty: úcta, důvěra, respekt a disciplína zajišťuje Fosfě postupný a stabilní vzestup na současnou úroveň firmy světové třídy, což vedle AAA ocenění Czechia stability rating dokládá mj. také získané prestižní hodnocení Top Rating od globálně uznávané společnosti Dun & Bradstreet.

Více informací o této společnosti na www.fosfa.cz

 

galerie-praha-logo-galerie-kodl.pngGalerie KODL

Galerie Kodl je aukční, prodejní a výstavní síň založená na více než stoleté rodinné sběratelské tradici. Zaměřuje se na nákup a prodej obrazů, kreseb, grafik a plastik českého výtvarného umění 19. a 20. století v komisi či aukci. Mezi její hlavní priority patří vysoká garance prodávaných uměleckých děl a profesionální přístup, který zajišťuje jako čtvrtý nejmladší z rodinné generace PhDr. Martin Kodl, absolvent Univerzity Karlovy a soudní znalec se specializací na české malířství 19. a 20. století.

Více informací o této společnosti na www.galeriekodl.cz

 

kardiologie.pngKardiologie na Bulovce, s. r. o.

Společnost byla založena 1. 7. 1993 a je prvním soukromým lůžkovým zdravotnickým zařízením specializovaným na diagnostiku a léčbu kardiovaskulárních onemocnění - ischemické choroby srdeční, vrozených či získaných srdečních vad a srdečních arytmií.

Více informací o této společnosti na www.kardiologie-sro.cz

 

katchem.pngKatchem, spol. s r. o.

Společnost se zabývá především boranovou chemií, vývojem nových materiálů na bázi polyamidu-6, výzkumem a vývojem přípravků pro léčbu rakoviny pomocí neutronové záchytové terapie a technologií přípravy polyamidových prachů. Firma rovněž vyvíjí a vyrábí iniciátory a katalytické systémy pro aniontovou polymeraci a kopolymeraci laktámů. Laboratoře a výrobny společnosti se nacházejí v areálu výzkumných ústavů v Řeži u Prahy a v areálu firmy Balak, a.s. v Kralupech nad Vltavou. Mezi hlavní cíle firmy patří převod nových technologií získaných převážně vlastním výzkumem do praxe.

Více informací o této společnosti na www.katchem.cz

 

siemens.pngSiemens, s. r. o.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 125 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. Se svými 9 200 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, výrobky a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro oblast průmyslu, energetiky, dopravy a veřejné infrastruktury, technologie budov a zdravotnictví.

Více informací o této společnosti na www.siemens.cz

 

termo.pngTERMO + holding, a.s.

Dynamická stavebně obchodní společnost má dvacetileté zkušenosti na českém trhu. Hlavním zaměřením společnosti TERMO + holding, a.s., jsou komplexní regenerace bytových zděných, panelových i historických domů zahrnující projekční a inženýrskou činnost, technický vývoj, kontrolu kvality a finanční poradenství.

Více informací o této společnosti na www.termoholding.cz

 

tesinska.pngTěšínská tiskárna, a.s.

Jde o významný český polygrafický podnik nacházející se v Českém Těšíně. Předmětem činnosti společnosti je knižní produkce všeho druhu v nákladech od 300 do 100 000 výtisků. Tradice knižní výroby zde pokračuje nepřetržitě od založení v roce 1806.

Více informací o této společnosti na www.tesinskatiskarna.cz

 

TOTAL SERVICE a.s.

Se dlouhodobě soustředí především na komplexní dodávky infrastrukturních projektů, nicméně opravdovou specializací je poskytování profesionálních služeb v oblasti správy infrastruktury a zajištění provozu klíčových systémů firem a státních organizací. Zaměřuje se na rozvoj kvalifikace svých specialistů a nabídku inovativních ICT řešení pro zákazníky.

Více informací o této společnosti na www.totalservice.cz