Centralizovaný nákup

Centralizovaný nákup

Chcete ušetřit na nákupu energií, telefonních tarifů nebo software?

Náklady na energie jsou významnou položkou rozpočtů veřejných výzkumných institucí. Nabízíme všem ústavům zprostředkování centralizovaného nákupu elektrické energie a plynu na komoditní burze. Centralizovaným nákupem energií na komoditní burze vždy získáme nejlepší možnou cenu v daném okamžiku. Kromě výrazné finanční úspory je přínosem, že aukce nahrazuje nutnost vypisovat veřejnou zakázku na nákup těchto komodit. Dále pro pracoviště AV ČR centrálně nakupujeme telefonní tarify a software.

Nákup energií na burze

Díky nám nakupuje elektřinu a plyn na komoditní burze levněji většina pracovišť Akademie věd ČR. Společná aukce energií přináší významné úspory všem. Více na našem portálu Energie na buzre.

http://energie.avcr.cz

Kontakt pro nákup energií

Martina Jeleňáková
obchodní manažer
+420 221 403 529

Nákup softwaru

Pro pracoviště Akademie ČR schopni zajistit i výhodný nákup profesionálního softwaru. Orientujeme se v problematice licencování software pro akademickou sféru a jsem schopni dosáhnout finančních úspor.

 

Kontakt pro nákup software

Vlastimil Chalupa
specialista IT
+420 221 403 316
+420 736 621 339

Nákup telefonních tarifů

Pro pracovní účely zprostředkujeme levnější mobilní tarify s našimi prověřenými dodavateli. Zvýhodněné tarify zajišťujeme také pro rodinné příslušníky zaměstnanců Akademie věd.

Kontakt pro nákup tarifů

Jindřich Sojka
vedoucí Provozního odboru
+420 224 240 537
+420 606 486 755