IT služby

IT služby

Potřebuje zajistit kompletní IT servis?

Zabezpečujeme správu a servis IT pro Kancelář AV ČR, pracoviště Střediska společných činností AV ČR a další pracoviště Akademie věd ČR. Analyzujeme a plánujeme IT infrastruktury. Zabýváme se implementací serverových technologií a tvorbou datových center. Pečujeme o koncové stanice, poskytujeme podporu uživatelům. Zabýváme se tvorbou, provozem a optimalizací webových projektů. Nabízíme uživatelskou podporu Ekonomického informačního systému EIS včetně školení.

 

Rozvoj IT infrastruktury

Provádíme systematickou analýzu a plánování IT infrastruktury na pracovištích Akademie věd ČR. Implementujeme nejnovější serverové technologie a budujeme datová centra. Poskytujeme technickou podporu pracovníkům IT.

Tvorba a správa webových stránek, programování aplikací

Vytváříme a spravujeme weby Akademie věd. Rádi vytvoříme webovou prezentaci vašeho ústavu nebo akce, kterou pořádáte. Nabízíme také programování webových aplikací, jakou jsou systémy registrace účastníků akcí, rezervační systémy, aplikace pro on-line správu a evidenci dokumentů nebo komplexní správu kontaktů.

Ekonomický informační systém

Zajišťujeme správu a rozvoj centrálních ekonomických informačních systémů. Samozřejmostí je pro nás profesionální a uživatelská podpora. Organizujeme pravidelná školení pro uživatele, staráme se o specifická nastavení EIS podle potřeb jednotlivých pracovišť Akademie věd ČR. Systém EIS rozvíjíme v souladu s aktuálními legislativními změnami v právním řádu České republiky a požadavky pracovišť Akademie věd ČR.

Kontakt pro IT služby

Michal Salaj
ředitel Divize informačních technologií
+420 221 403 211
+420 733 690 546

Jana Ouředníková
asistentka
+420 221 403 222
+420 602 946 226