Slovo ředitele

Slovo ředitele

Milá kolegyně, milý kolego,

Středisko společných činností AV ČR má v Akademii věd ČR jedinečné postavení. Rádi bychom jej co nejlépe využili, protože zaměstnáváme špičkové odborníky a poskytujeme kvalitní služby a zázemí. Naším hlavním úkolem je zajišťovat profesionální a efektivní infrastrukturní služby Akademii věd ČR a jejím pracovištím. A umíme to velmi dobře.

Chceme, aby o našich službách věděla všechna pracoviště a aby se zaměstnanci akademických veřejných výzkumných institucí obraceli primárně na Středisko společných činností AV ČR. Potřebujete postavit budovu, zajistit internetové připojení, vytvořit webové stránky, připravit audiovizuální prezentaci ústavu, publikovat knihu, uspořádat konferenci nebo pomoci s právními či administrativními problémy? Uvítáme, když vaše první myšlenka bude: kontaktuji specialisty Střediska společných činností AV ČR, protože vím, že mi pomohou.

Abyste si to mohli říct, chceme s vámi co nejvstřícněji komunikovat, objasňovat naši nabídku a poskytovat profesionální a kvalitní služby. To je náš hlavní cíl.

 

Wencel Tomáš, Ing., MBA
+420 221 403 556, +420 737 934 336