Centralizovaný nákup

Centralizovaný nákup

Chcete ušetřit na nákupu energií, telefonních tarifů nebo software?

Náklady na energie jsou významnou položkou rozpočtů veřejných výzkumných institucí. Nabízíme zprostředkování centralizovaného nákupu elektrické energie a plynu na komoditní burze. Centralizovaným nákupem energií vždy získáme nejlepší možnou cenu v daném okamžiku. Kromě výrazné finanční úspory je přínosem, že aukce nahrazuje nutnost vypisovat výběrové řízení na nákup těchto komodit. Pro pracoviště AV ČR dále nakupujeme telefonní tarify a software.

Nákup energií na burze

Díky nám nakupuje elektřinu a plyn na komoditní burze levněji většina pracovišť Akademie věd ČR. Společná aukce energií přináší významné úspory všem. Více na našem portálu Energie na burze.

http://energie.avcr.cz

Kontakt pro nákup energií

Martina Jeleňáková
obchodní manažer
+420 221 403 529

Nákup softwaru

Pro pracoviště Akademie ČR zajišťujeme nákup profesionálního software. Orientujeme se v problematice licencování software pro akademickou sféru a jsme schopni dosáhnout výrazných finančních úspor.

 

Kontakt pro nákup software

Vlastimil Chalupa
specialista IT
+420 221 403 316
+420 736 621 339

Nákup telefonních tarifů

Pro pracovní účely zprostředkujeme výhodné mobilní tarify od našich prověřených dodavatelů. Zvýhodněné tarify zajišťujeme také pro rodinné příslušníky zaměstnanců Akademie věd.

Ceník tarifů

Nabídka tarifů pro služební mobily a notebooky pro pracoviště Akademie věd ČR, která využívají služeb společnosti CELLBEST nebo o ně projeví zájem. Ceník je platný od 1. července 2021.

Kontakt pro nákup tarifů

knappova

Soňa Knappová
vedoucí Provozního odboru
+420 221 403 444
+420 733 216 109