IT služby

IT služby

Potřebujete zajistit kompletní IT servis?

Zabezpečujeme správu a servis IT pro Kancelář AV ČR, pracoviště Střediska společných činností AV ČR a další pracoviště Akademie věd ČR. Analyzujeme a plánujeme IT infrastruktury. Zabýváme se implementací serverových technologií a tvorbou datových center. Pečujeme o koncové stanice, poskytujeme podporu uživatelům. Zabýváme se tvorbou, provozem a optimalizací webových projektů. Nabízíme uživatelskou podporu Ekonomického informačního systému EIS včetně školení.

 

Rozvoj IT infrastruktury

Provádíme systematickou analýzu a plánování IT infrastruktury na pracovištích Akademie věd ČR. Implementujeme nejnovější serverové technologie a budujeme datová centra. Poskytujeme technickou podporu pracovníkům IT.

Tvorba a správa webových stránek, programování aplikací

Vytváříme a spravujeme weby Akademie věd. Rádi vytvoříme webovou prezentaci vašeho ústavu nebo akce, kterou pořádáte. Nabízíme také programování webových aplikací, jako jsou systémy registrace účastníků akcí, rezervační systémy, aplikace pro on-line správu a evidenci dokumentů nebo komplexní správu kontaktů.

Ekonomické informační systémy

Zajišťujeme správu, podporu a rozvoj různých ekonomických informačních systémů provozovaných na pracovištích Akademie věd ČR. Organizujeme školení pro uživatele a staráme se o specifická nastavení podle potřeb jednotlivých pracovišť Akademie věd ČR. Dbáme na to, aby systémy byly rozvíjeny v souladu s aktuálně platnými a účinnými právními předpisy.

Aplikace pro online tajné volby

Nabízíme aplikaci pro online tajné volby v prostředí Akademie věd ČR. Aplikaci můžeme poskytnout pro vlastní provedení volby včetně zaškolení obslužného personálu, případně volbu plně zajistit i s její obsluhou. Aplikace umožňuje volbu kandidátů i hlasování o usnesení. Volbu lze dělit do více volebních košů a organizovat více volebních kol. Realizovat ji lze jako programovou součást zasedání (prezenčního i online) nebo jako samostatnou. Z bezpečnostního hlediska testoval aplikaci Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost, podrobena byla také auditu nezávislou společností.

Kontakt pro IT služby

Jaroslav Kohoutek
ředitel Divize informačních technologií
+420 221 403 362

Jana Ouředníková
odborná referentka
+420 221 403 222
+420 602 946 226