Ubytovací služby

Potřebujete reprezentativní ubytování pro významného hosta nebo dlouhodobé ubytování pro zahraniční vědce?

V našich zařízeních poskytujeme ubytovací a gastronomické služby včetně konferenčního servisu a doprovodných programů. Každoročně uvítáme okolo 3000 akademických hostů.

Krátkodobé ubytování

Nabízíme možnost krátkodobého ubytování v hotelových pokojích vyšší kvality. Nabízíme také reprezentativní pokoje pro významné vědecké návštěvy a náročné účastníky kongresů. Krátkodobé ubytování hotelového typy poskytují:

Konferenční centrum AV ČR – zámek Liblice ****

Pohled z parku na budovu zámku Liblice za slunného dne

Zámek Liblice je stylový zámecký hotel s restauracemi a relaxačním wellness centrem. Disponuje pokoji zařízenými historickým nábytkem, pestrou paletou gastronomických služeb a špičkově vybavenými konferenčními prostory.

V hotelu je k dispozici 53 pokojů s celkovou ubytovací kapacitou 118 lůžek.

Liblice 61, 277 32 Liblicewww.zamek-liblice.cz + 420 315 632 111


Vila Lanna

Pohled na Vilu Lanna za slunného dne

Vila Lanna v blízkosti Pražského hradu a Stromovky je ideálním místem pro krátkodobé ubytování v Praze. Památkově chráněná vila je postavena v novorenesančním slohu. Pokoje jsou zařízeny dobovým nábytkem. Hotel nabízí 24 pokojů s kapacitou 34 lůžek.

Konferenční centrum AV ČR – Zámek Třešť

Noční pohled z parku na Zámecký hotel Třešť

Zámek Třešť s rozsáhlým parkem je skvělým místem pro rodinné a romantické pobyty. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti kraje Vysočina, pouhých 20 minut jízdy od Jihlavy a přibližně 15 minut od Telče.

V zámeckém hotelu se nachází 32 pokojů v kategoriích apartmán, deluxe a superior s celkovou kapacitou 78 lůžek. Na přilehlé depandanci je k dispozici 26 pokojů kategorie economy s celkem 31 lůžky. 

 

Dlouhodobé ubytování

Pro zahraniční pracovníky a odborníky na delších pracovních cestách nabízíme dlouhodobé ubytování hotelového typu. Služby poskytují: 

Hotel Mazanka

Pohled na Hotel Mazanka od paty budovy

Hotel Mazanka slouží pro ubytování zahraničních vědců, hostů Akademie věd ČR a jako ubytovací zařízení pracovníků Akademie věd ČR. Hotel Mazanka poskytuje zejména dlouhodobé pobyty, v případě volné kapacity i krátkodobé.

Hotel nabízí 81 pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek.

Penzion Marna

Pohled na Penzion Marna z ulice

Penzion Marna se využívá ke krátkodobému i dlouhodobému ubytování domácích a zahraničních hostů Akademie věd ČR. Umístěn je v klidném prostředí pražské Bubenče.

Hotel nabízí 8 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá.

Více informací o našich ubytovacích možnostech naleznete na stránce Naše zařízení.

Zaměstnancům AV ČR jsou naše zařízení k dispozici i pro soukromé pobyty se slevou 30 %.

Kontakt pro konferenční a ubytovací služby

Ľubomír Martinický
ředitel Divize konferenčních a hotelových zařízení
+420 221 403 432